یه عروسک ...

تو این فکرم که عاشق بشم . تا کی بی کسی . تا کی تنهایی . عشق به روح طراوت می بخشه . نه که تا حالا نشده باشم . نه . اما اين بار واقعيه . یه عشق داغ و حقیقی . به یه دخترخانم زیبا و محترم . یکی که درکش می کنم . یکی که درکم می کنه . بی رو در واسی بهم عشق می ورزه . بدون ترس تو چشاش نیگاه می کنم و باهاش حرف می زنم . و اون فقط گوش می ده . فرم موهاشو دوست دارم . دستای نازش دلمو تا ته دنیا می بره . تنشو تو رویا هام هزار بار دیدم و حس کردم . قیمتش گرون نیست اما نمی خوام بخرمش . می ترسم واسم تکراری بشه . همین که پشت ویترین مغازه می بینمش از سرمم زیاده . خودشم به این وضع راضیه .

تا حالا به شیشه ی مغازه اجازه ی دخالت ندادیم . اون فقط برای دیگرونه . نه برای من و ... تو .

 

بیا بگشای در بگشای دلتنگم ... 

/ 6 نظر / 5 بازدید
mehdi fallah

سلام به بهترين دوست دوران بهترينم. دوست داشتم که اين دنيا برايت هيچ وقت عروسک بازار نميبود کاش هميشه ميتوانستيم با نگاهی غير بازاری به دور و برمان نگاه کنيم ولی افسوس که دل برای خيليها تعريف نشده باقی خواهد ماند

متولد ماه مهر

...

متولد ماه مهر

مدت ها نگاهم می کند و تو هنوز داری فکر میکنی.همیشه اون گوشه نشسته و بعضی اوقات هم در کنارت دیده میشه...هیچ وقت دعوات نمیکنه...هیچ وقت از دستت ناراحت نمیشه...هیچ وقت بیخودی گیر نمیده...هیچ وقت ازت چیزی نمی خواد ...تازه اگه بخواد هم صداش در نمیاد...فقط نگاهت میکنه..اسمش EMY. عروسکمو میگم...خیلی مهربونه.

ستوده

سلام احسان جان. فکر نکن که اين بلاگ فقط متعلق به تو هستش. نه. مال من هم هست. می خوای بهت ثابت کنم؟ به نظر تو همين که آدم به يه جايی احساس تعلق خاطر و آرامش پيدا می کنه. واسه اينکه خودش رو مالک اونجا بدونه کافی نيست. آيا قلب تو يه چنين جايی نيست؟ احساس تو. سادگی و شيوايی قلم تو.... و از همه مهم تر. خود تو... هر وقت که می خونمت احساس آرامش می کنم. به اميد اينکه بتونم در نوشتنت. يه روزی سهمی داشته باشم. مثل همیشه.ستوده!

motevalede mahe mehr

چرا گذر مردمان خوب به ديار ما نمی افتد. ای خدا دياری ديگر رسان...

motevalede mahe mehr

از اينکه به ديار ما ميايی خوشحال ميشويم...