سلام ای همراهان تنهايی های بی پايان من . بهترين آرزوها رو از ته دلم واستون دارم . از يه بزرگی شنيدم که می گفت :

     *مگر نمی دانيد که طبيعت شوخی ها را باور می کند ؟ پس حتی به شوخی هم برای هم بد نخواهيد .

متن زير اولين شعر گونه ی بدون عنوان من نيست . و مطمئنا آخرين آنها نيز نخواهد بود . البته در اصل اين شعر رو واسه يه نفر گفتم . به همين خاطر يه عنوان سوری واسش ميزارم که منظورم رو تا حدی رسونده باشم . که ديگه بعضی ها نگن  نفهميديم  منظورت کی بوده ...

Only U

برای همون که می دونی !

.../۰۴/۱۳۸۳

دلم مي سوزد از بهر نگاهم
كه بيچاره ز بي جايي زمين را سخت مي پويد
و گاهي نيمه جان مي افكند بر آسمان خودرا
كه شايد دل كشدآهي زسوز و ناله اي آيد زبان راازفراغ يار
نگاهم بي اراده , به چشمانم فريب اشك مي بخشد
به سوي آسمان تيره مي چرخد
و آه از شرم بي صبري
ودر بي راهه هاي اين صداي خشك و لرزان
برون مي آيد و خود را فناي عشق می سازد
تواني مر نگاهم را نمانده است
كه روز و شب بماند خيره بر اين آسمان پر هياهو
تو نوري باش , نگاهم را نگاري باش
كه تا از سوي نورت برون آيم از اين تاريك بختي
نترس از چهره ي سردم
نترس از دست بي رنگم
بيا تا در تو يابم معني عشق خدايي را
و رسوا سازم اين دل را كه از عشق
سرابي بيش در چشمش ندارد ...

اميد اينکه نزد دوستان عزيز مقبول افتد . تا بعد ...

/ 6 نظر / 2 بازدید
نقطه چين ...

سلام . هرچند می دونم اين شعر مال کس ديگه اي هست ولی با اجازه شما فقط می خواستم بگم : خيلی زيبا نوشتی... موفق باشی.

احسان

سلام ... . گفته بودي از شعر هاي خودم بنويسم . من هم اطاعت امر كردم و از اين كه ميبينم كسي مثل شما فكر ميكنه كه اين شعر واسه يكي ديگه است به خودم مي بالم . چون حتما زيبا بوده كه اينطوري نوشتي . ولي باور كن كه خودم گفتم . تو دفتر شعرم بعد از اين شعر نوشتم : ؛؛ پس از كلنجار هاي بسيار نوشتم . .../04/1383 ؛؛ . ولي در هر حال ازت ممنونم كه پيام گذاشتي . بازم به من سر بزن .

نقطه چين...

سلام. ممنون از اینکه به من اجازه دادی تا برای شعرهات نظر بدم. من به دليل اينکه شما خودت گفته بودی در اصل اين رو واسه يه نفرگفتم / من هم گفتم شايد حق اظهارنظر نداشته باشم / بهرحال ممنون و واقعا زيبا می نويسی / موفق باشی....

...

خيلی بدی احسان

...

اشک رازی است لبخند رازي است عشق رازي است اشک آن روز لبخند عشقم بود. قصه نيستم که بگوئي نغمه نيستم که بخواني صدا نيستم که بشنوي يا چيزي چنان که ببيني يا چيزي چنان که بداني... من درد مشترکم مرا فرياد کن. درخت با جنگل سخن مي گويد علف با صحرا ستاره با کهکشان و من با تو سخن مي گويم نامت را به من بگو دستت را به من بده حرفت را به من بگو قلبت را به من بده من ريشه هاي تو را يافته ام با لبانت براي همه لب ها سخن گفته ام و دستهايت با دستان من آشناست. در خلوت روشن با تو گريسته ام دستت را به من بده دستهاي تو با من آشناست اي ديريافته با تو سخن مي گويم به سان ابر که با طوفان به سان علف که با صحرا به سان باران که با دريا به سان پرنده که با بهار به سان درخت که با جنگل سخن مي گويد. زيرا که من ريشه هاي تو را يافته ام زيرا که صداي من با صداي تو آشناست.

احسان

سلام نقطه چين ... . ممنونم از لطفت . بهت سر مي زنم . لطف كن آدرس وبلاگت رو بنويس تا بتونم شما رو از ... تشخيص بدم . مرسي .