چه بی فروغ بود ماه شبهایی که بی تو به آن می نگریستم . و اینک چه نورانی است از بس که تو را می نگرم . چنین شبی بود که فرشته مقرب خدا در عروج به عالم بالا عاجز ماند . چه همو رسولش بود که اذن رفتن داشت . و تو نیز در چنان شبی است که عروج می کنی به عالم کمال . چه تویی که مفتخری در این شب . و تویی چون او که اذن عروج داری . شبی که خدا برای تو مقدر کرده تا در آن مبعوث شوی .
برای تو از صاحب این شب ای بهترینم , بهترین آرزوهایت را آرزو دارم .

بعثتت مبارک ...

اللهم صل علی محمد و آل محمد

/ 31 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
عباس

جناب بی نقاب سلام . ممنون از اينکه کامنتهای ديگران را نيز ميخوانيد و این نشان از بی تفاوت نبودن شما نسبت به نظرات دیگر دوستان می باشد . من نمی دونم شما چه جور زندگی داشتین ولی از حرفاتون معلومه که خیلی سختی و صبر کشیدین و حالا دارین نتیجه اون صبر و سختی کشیدناتون را می بينيد (نتیجش اینه که حالا در جمع گرم خانواده هستین) خوشحالم از اينکه در شادی هم خدا رو فراموش نمی کنيد .. ولی به نظر شما همين که بگوييم خدايا شکرت کفايت می کند ! يا اينکه بايد شکرش را هم بجا بياوريم؟

عباس

جناب بی نقاب سلام ممنون از اينکه کامنتهای ديگران را نيز ميخوانيد و این نشان از بی تفاوت نبودن شما نسبت به نظرات دیگر دوستان می باشد . من نمی دونم شما چه جور زندگی داشتین ولی از حرفاتون معلومه که خیلی سختی و صبر کشیدین و حالا دارین نتیجه اون صبر و سختی کشیدناتون را می بينيد (نتیجش اینه که حالا در جمع گرم خانواده هستین) خوشحالم از اينکه در شادی هم خدا رو فراموش نمی کنيد .. ولی به نظر شما همين که بگوييم خدايا شکرت کفايت می کند ! يا اينکه بايد شکرش را هم بجا بياوريم؟

عباس

احسان جان از کامنتت ممنونم . در ضمن من نيازی به ببخشش نمی بينم عزيزم . ميدونم که چقدر گرفتاری ... اميدوارم که گرفتاریت حل بشه ... منم هر وقت که بیام نت به تو هم سر میزنم ...

mohsen

سلام احسان جان ممنونم ازت محسن

شهروز

خدايا در اين شب هر کس خواسته ای داره بر اورده کن. و حرف بی سرزمين تر از باد حرف من هم است . خدایا گناهان سعید رو هم ببخش. و این عید رو به همه عزیزان بخصوص وبلاگ نویسان تبریک می گم.

بی نقاب

سلام؛حالم خوب نبود..الانم دلم نمی خواست اون نوشته هارو بخونيد!...ولی می تونيد بريد و بخونيد!...حتما حالم بهتر شد ميام...و دوباره بحث داغ خواهيم داشت...فعلا...

بی نقاب

سلام؛ممنون از حضورتون...جدا ممنونم...مسافرت نبودم...ولی الان می خوام که برم مسافرت...انشالله فردا راهی میشیم...امید وارم تمام بدیهارا بگذارم و با روحیه برگردم...برای شما و خانواده یتان هم ادینه خوشی رو ارزو می کنم...خدانگهدار

ستوده

آری ما هم بالاخره روزی اذن عروج خواهيم گرفت. در همچو اينان شبانی پر برکت. مانند همو که در دهمین شب همين ماه ... آری هميشه خاکستری بد نيست.

taranom

هر وقت می نويسی تنها می بينم بهار را ...دوباره بنويس زيبای خفته ی من...می دونم نمی بينی اينا رو ولی بنويس که دلم ...