* نه از رومم , نه از زنگم , همان بی رنگ بی رنگم*

 
نویسنده : 70.2.1.2.1.80.5.1 - ساعت ٢:٠٥ ‎ق.ظ روز پنجشنبه ۱۳۸۳/۱/٢٠
 

سلام دوستان . با آرزوی سلامتی برای تک تک آدم های روی زمین وبا امید به اینکه  هنوز روی این کره ی خاکی آدم هایی وجود دارند که به جز مادیات به معنویات هم فکر می کنند نوشته ی خودم  رو آغاز می کنم .
دیشب با یکی از دوستانم صحبت می کردم . اون از کسی با من حرف زد که هیچ آشنایی باهاش نداشته بلکه توی چت با هم آشنا شده بودند . و تنها چیزی که اون به دوستم گفته بوده این بوده که زمان زیادی برای دیدن سپیده های صبح براش باقی نمونده و اون به بیماری لاعلا جی مبتلا ست و به زودی از دیدن طلوع خورشید محروم میشه . دوست من خیلی سعی کرده بود که نور امید رو در دل اون روشن کنه و با این کار مقداری بهش کمک کنه . ولی اون قبول نمی کرده و به قول دوستم با ناامیدی بیشتر از امید فاز می برده . دوستم هم ناراحت بود که نتونسته بهش کمک کنه . من به دوستم گفتم اگه حرف زدن با اون حداکثر کاری بوده که براش می تونسته بکنه پس نباید ناراحت باشه . البته از رو دلسوزی هر کسی که این ماجرا رو بشنوه ناراحت می شه ولی اینکه غصه بخوره درست نیست . البته این نظر منه . من فکر میکنم که چطور می شه تا به آدم ها فهموند که بابا :

زندگی سیبی است گاز باید زد با پوست ...

البته اين نکته از جمله بسيار نکاتی است که تا حالا خودم هم نفهميدم . منظورم از این نوشته ها این بود که میخوام تو این وبلاگ از تغییر صحبت کنم . از تغییرات مثبت . از تغییراتی که زندگی ساز باشن و انسان رو , رو به سوی پیشرفت راهنمایی کنن .
شاید خیلی از ما مثل خود من نیاز به تغییرات اصولی تو زندگی مون باشیم . و چه بهتر که تو این راه به هم کمک کنیم . تا به لطف و یاری خدای مهربون بتونیم دنیایی عاری از نفرت و جنگ و دروغ و نا رفیقی و ملالت و جهالت داشته باشیم . از شما دوستان عزیز هم تقاضای همراهی دارم . هر ایده یا نظر یا راه و روشی که کمک کنه آدم ها روز به روز با هم مهربون تر و از نظر روحی و البته جسمی سالم تر بشن میتونه سازنده باشه . پس بیاید دست به دست هم دنیایی زیبا رو طراحی کنیم . حتی اگه این طراحی فقط درحد یه طراحی بمونه ما رو کفایت می کنه . شاید تونستیم به ساختنش هم دست بزنیم . فقط یه اراده ی قوی می خواهیم تا این موضوع تحقق پیدا کنه . و این فقط با کمک و یاری شما عزیزان میسر خواهد بود .

 پس یا علی .


 
comment نظرات ()